Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 10.28.Angol Premier League mérkőzés!
Sziasztok! Ma egy igen sok gólos mérkőzést ajánlok. Manchester United - Tottenham Angol bajnoki mérkőzésre gondoltam. A Manchester United csapatának...

Sziasztok! Ma egy igen sok gólos mérkőzést ajánlok.

Manchester United - Tottenham Angol bajnoki mérkőzésre gondoltam.

A Manchester United csapatának a kezdeti sikerek után volt egy megingása (Huddersfield 2-1 Manchester United) és ez éppen elég volt,hogy a második helyen maradjon.Nem olyan nagy vész ez még hiszen rengetek mérkőzés van még hátra a bajnokságból.A csapat mérlege (6-2-1) gólaránya (22:4) ami mérkőzésenként (2.88) átlag.Legtöbb gólt szerző Lukaku Romelu (7) gólos de már egy hónapja nem talált be az ellenfelek hálójába.Most épp itt lenne az ideje és úgy gondolom már az első félidőben akár kettő gól is eshet. Tottenham szép meneteléssel már ott van a harmadik helyen azonos ponttal mint a mostani riválisa.A csapat mérlege (6-2-1) gólaránya (19:6) ami mérkőzésenként (2.77) átlag.A legtöbb gólt szerző csatáruk Kane Harry aki eddig (8) gólos izomsérülés miatt nem fog játszani.Ott lesz viszont a kettő három gólos középpályás Eriksen Christian és Alli Dele akikre lehet számítani gólszerzésben. Mivel mindkettő csapat támadó focit játszik így már a második félidő is hoz gólokat.Úgy gondolom mindkettő félidőben igen sok gól lesz.

Tippem a következő.

14404 H Manchester Utd. - Tottenham Igen (Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz?)5,50

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!