Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 02.28.Spanyol bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Spanyol bajnoki mérkőzést ajánlok. Athletic Bilbao - Valencia mérkőzésre gondoltam. Az Athletic Bilbao jelenleg (12) helyen áll és...

Sziasztok! Ma Spanyol bajnoki mérkőzést ajánlok.

Athletic Bilbao - Valencia mérkőzésre gondoltam.

Az Athletic Bilbao jelenleg (12) helyen áll és kettő döntetlen kettő vereség után győztesen hagyta (Athletic Bilbao 2-1 Malaga) el a pályát hazai mérkőzésén. A szorzó (2.62) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (25%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (4-6-2) eredménnyel (10:7) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (1.4) aminek igen csak fejlődnie kell mert akkor könnyen bajba kerülhet hiszen a (16)helyen lévő Alevestől három pont választja el. Legjobb gólszerző a csapatban Aduriz Aritz (8) góllal. Három sérült van a csapatban akinek játéka kérdéses,de bőséges a keret és így legjobb összeállításban léphetnek pályára. A Valencia szépen menetel előre és ma amennyiben győzelemmel fejezi be a mérkőzést akkor már a harmadik helyre jön fel. A szorzó (2.70) így esélye a győzelemre (37%) viszont korábbi mérkőzéseit (45%) nyerte meg ilyen szorzóval. Idegenben (6-2-4) eredménnyel (22:17) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.2) átlag. Legjobb gólszerző Santi Mina (11) és Zaza Simone (10) góllal. Viszont figyelembe kell venni igen sok (3-9) gólos játékos van a csapatban. Egymás ellen (5-5-9) eredménnyel állnak. A Valenciánál is három játékos sérülés miatt játéka kérdéses. Egy ilyen keretnél nem jelenthet akadályt ütőképes csapatott pályára küldeni. Mindkettő csapat számára fontos a pontszerzés.Melyik csapatott motiválja jobban a harmadik hely megszerzése vagy megőrizni a középmezőnybe a helyett. Így most inkább a gólokra van nagyobb esély és meglesz a három találat.