Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 04.11.Újra Bajnokok ligája mérkőzés!
Sziasztok! Ma Újra Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok. Bayern München - Sevilla mérkőzésre gondoltam. Remek formában van a Bayern...

Sziasztok! Ma Újra Bajnokok ligája mérkőzést ajánlok.

Bayern München - Sevilla mérkőzésre gondoltam.

Remek formában van a Bayern München már harmadik mérkőzését nyeri egyfolytában. Már az odavágón megszerezte az előnyt és ma csak folytathatja. A szorzó (1.25) így esély a győzelemre (80%) viszont korábbi mérkőzéseit (82%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán a csoportkörben (3-0-0) eredménnyel (9:1) gólaránnyal végzett. Legjobb gólszerző a BL mérkőzéseken Lewandowski Robert (5) góllal de összességében már (26) találatnál jár. Ott van még Müller Thomas aki eddig a BL csatározásokban (3) gólt szerzett. A Sevilla már negyedik mérkőzésen nem tudott nyerni. Az első mérkőzésen ugyan megszerezte a vezetést de a végén csak vereséget szenvedett. Most már nincs más választása mint a támadás csak akkor lesz esélye. idegenben a csoportkörben (0-2-1) eredménnyel (4:8) gólaránnyal végzett. Legjobb gólszerző Ben Yedder Wissam (8) góllal a BL mérkőzéseken. egymás ellen (1-0-0) eredménnyel állnak. Ma szintén hazai győzelem várható hiszen a Bl csatározásoknál hazai győzelem (46%) gólátlag (2.95) ez eléggé meggyőző a hazai sikerre.