tippelés futball mérkőzésekre

Ma 08.17.Angol: Championship bajnoki mérkőzés!

Sziasztok! Ma Angol:  Championship  bajnoki mérkőzést ajánlok!

Birmingham - Swansea mérkőzésre gondoltam!

A Birmingham jelenleg (19) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (0-1-0) eredménnyel (2:2) gólaránnyal áll!

A csapatnak vannak jó gólszerző játékosai mint a középpályás Jacques Maghoma és a csatár Solomon-Otabor Viv!

A csapat bőséges kerettel rendelkezik túlnyomóan fiatal (17-27) évesek és az idősebbek is (30-32) évesek!

A Swansea igen jól kezdte a szezont hiszen a cél visszakerülni a Premier League be!

Jelenleg (4) helyen áll (2) nyert mérkőzéssel!

A szorzó (2.60) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-0-0) eredménnyel (2:1) gólaránnyal áll!

Szintén nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár McBurnie  a középpályás Fulton Jay akik már most is szereztek gólt!

Szintén bőséges a keret és (19-29) évesek az idősebbek pedig (30-33) évesek!

Egymás ellen (2-1-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Birmingham előző szezonban utolsó öt mérkőzéséből négyen már a félidőben megvolt legalább kettő gól de olyan is volt mikor több!

A Swansea előző szezonjának vége nem jól sikerült azért van most itt!

Úgy gondolom hazai pályán illene nyerni és ehhez már az első félidőben gólt kell szerezni!

A vendégek viszont biztos győzelemre hajtanak és ők is gólra mennek már az első perctől kezdve!

A bajnokságban gólátlag (3.08) ebből jutni kell az első félidőre is! Hazai győzelem (38%) vendég győzelem (27%) ami biztató a több gólra ezen a mérkőzésen!

A tippem rizikós de aki mer az nyer!

Ezek figyelembe vételével  tippem a következő!

34791 V Birmingham - Swansea Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,95

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!

Ma 08.16.Európa Liga - Selejtezők - Elődöntők!

Sziasztok! Ma Európa Liga - Selejtező - Elődöntő mérkőzést ajánlok!

Atalanta - H. Haifa mérkőzésre gondoltam!

Az Atalanta már szerintem az odavágón biztosította a továbbjutást így a hazai mérkőzés öröm foci lesz!

A szorzó (1.16) így esélye a győzelemre (86%) viszont korábbi mérkőzéseit (86%) nyerte meg ilyen szorzóval! Egyenletes teljesítmény!

Legjobb gólszerző a középpályás Ilicic Josip (4) gólos kisebb sérülés miatt játéka kérdéses de elképzelhető,hogy ott lesz a pályán! Viszont igen sok jó gólszerző van a csapatban mint a középpályás (Argentin) Gomez Alejandro (2) gól és lehetne még sorolni!

A H.Haifa nem igazán van jó formában és felkészülési mérkőzést sem játszott az első mérkőzés óta!

Utolsó tíz mérkőzésükön (3) győzelem (4) döntetlen (3) vereség a mérlegük!

Legnagyobb gondjuk,hogy az előző szezon kettő legjobb gólszerzője már nincs a csapatban Eden Ben Basat (13) gólos jelenleg ( Hapoel Be'er Sheva) csapatában játszik Alon Turgeman (12) gólos pedig (Austria Wien) csapatában játszik!

Így kevés játékos van a csapatban aki gólszerző lenne!

Egymás ellen (2-0-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Atalanta kirobbanó jó formáját a vendégek nem igazán jó esélyeit és azt főleg,hogy most hazai pályán a szurkolókat szolgálják ki fantasztikus gólokkal!

Már az első félidőben több gólt várok!

Meg is lesz ahogy már többször is megvolt az Atalantának!

Tippem a következő!

18050 V Atalanta - Hapoel Haifa Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,00

Ma 08.15.Szuperkupa Döntő Mérkőzés!

Sziasztok! Ma Szuperkupa Döntő mérkőzést ajánlok!

Real Madrid - Atletico Madrid mérkőzésre gondoltam!

A Real Madrid igen remek formában van és sorra nyeri a mérkőzéseket!

Most utolsó mérkőzésükön megmutatták,hogy Cristiano Ronaldo nélkül is tudnak sikereket elérni!

Olyan kiváló játékosai vannak mint a középpályás Asensio Marco,Bale Gareth és a csatár Benzema Karim lehetne még sorolni!

Az Atletico Madrid jelenleg nem a legjobb formájában van de ez a mérkőzés egészen más mint a többi és itt megmutatja mire képes a csapat!

Nagyon jó játékosai vannak akik bármikor tudnak gólt szerezni mint a csatár Costa Diego,Griezmann Antoine és a középpályások között is vannak igazi jó gólszerzők mint Saul,Thomas és lehetne sorolni!

Egymás ellen (4-7-6)eredménnyel állnak!

Mivel ez egy szuperkupa döntő itt nincs az mint a bajnoki mérkőzésen,hogy lehet javítani!

Itt és most mindent el kell követni a győzelemért!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Real Madrid több mérkőzésén már az első félidőben szerzett kettő gólt és még ott vannak az Atletico játékosok akik szintén szerezhetnek gólt az első félidőben!

Bízom benne,hogy harcos több gólos lesz a mérkőzés és már az első félidőben több gól is lesz!

Kettő ilyen csapattól és játékosoktól gólparádé várható!

24096 V Real Madrid - Atl. Madrid Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,90

Ma 08.13.Német bajnoki mérkőzés!

Sziasztok! Ma Német bajnoki mérkőzést ajánlok!

Köln - Union Berlin mérkőzésre gondoltam!

A Köln remekül kezdte a bajnoki szezont egy idegenbeli mérkőzést nyert meg!

A cél visszakerülés az első osztályba és ehhez méltóan játszott remélve a folytatás is ilyen lesz!

Igen jó a csapat hiszen (18-28) évesek és csak néhány játékos (30-35) éves!

Jó gólszerző csatáraik vannak mint Dominick Drexler aki előző szezonban még a (Kiel)  csapatában szerezte a gólokat remélhetőleg itt folytatja és ott van még Terodde Simon aki szintén jó gólokat szokott szerezni!

Az Union Berlin is győzelemmel kezdte a szezont hazai pályán nyert (1:0) arányban!

Igazoltak egy igen jó csatárt Sebastian Andersson aki előző szezonban még a Kaiserslautern  csapatában (12) gólt szerzett és vélhetően folytatni fogja a gólszerzést!

Bőséges a keret (18-27) évesek túlnyomó rész néhányan vannak (29-32) évesek!

Egymás ellen (3-0-1) eredménnyel állnak igaz ezek már igen régi eredmények!

Erősebbnek tartom a hazai csapatott de a vendégeknek  is jó formája van ezért inkább gólos mérkőzést várok ami már az első félidőben elkezdődik!

06517 V  FC Köln - Union Berlin  Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,50

Ma 08.12.Angol:Premier League bajnoki mérkőzés!

Sziasztok! Ma Angol: Premier League bajnoki mérkőzést ajánlok!

Liverpool - West Ham mérkőzésre gondoltam!

A Liverpool remek formában van és sorra nyeri a mérkőzéseket! A szorzó (1.22) így esélye a győzelemre (82%) viszont korábbi mérkőzéseit (68%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Kiváló játékosai vannak a csapatnak  mint a három csatár Firmino Roberto, Mane Sadio és Salah Mohamed  akik nagyszerű gólokat szereznek ! Előző szezonban (10) gólosak voltak!

A West Ham is igen jó formában van hiszen sorra nyerte a mérkőzéseket!

Nagyszerű játékosok vannak akik igen jó gólszerzők mint a csatár Arnautovic Marko előző szezonban (11) gólos és lehetne még sorolni!

Egymás ellen (10-3-5) eredménnyel állnak!

Ma elsősorban hazai győzelmet várok de úgy gondolom már az első félidőben többgól is lesz ilyen remek játékosoktól!

11682 V Liverpool - West Ham Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)1,90

Ma 08.11.Svéd bajnoki mérkőzés!

Sziasztok! Ma Svéd bajnoki mérkőzést ajánlok!

Varbergs - AFC Eskilstuna mérkőzésre gondoltam!

A Varbergs jelenleg (14) osztályozós helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.10) így esélye a győzelemre (32%) viszont korábbi mérkőzéseit (31%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-2-5) eredménnyel (11:17) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.1) átlag enyhén negatívan!

Legjobb gólszerző a csatár Beqaj Perparim (4)góllal viszont kettő középpályás Ejupi Albert és Netabay Nahom szintén (4) gólosak!

AFC Eskilstuna jelenleg (3) helyen áll és nagy küzdelemben van a feljutásért hiszen előző szezonban első osztályban játszott a csapat!

Idegenben (3-3-2) eredménnyel (6:4) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (1.25) átlag! Ez nem valami bőséges viszont figyelembe kell venni,hogy igen sok döntetlen után az utolsó mérkőzésen már nyerni tudott és gólokat is szerzett!

Legjobb gólszerző Samuel Nnamani (5) góllal viszont többjátékos is van akik (2-4) gólosak!

Egymás ellen (1-2-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a vendégek jobb helyét és azt,hogy sokkal erősebbek és a motiváció is meg van a csapatnak a feljutásért harcol viszont a hazai csapat pedig akiesés ellen küzd! Döntetlen nem igen jó egyik csapatnak sem ezért győzelemre hajtanak ahhoz pedig gólok kellenek!

A bajnokságban gólátlag (2.85) hazai győzelem (36%) vendég győzelem (36%) igen biztató arra kinézve,hogy ezen a mérkőzésen több gól is lesz!

32412 V Varberg - AFC Eskilstuna  Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,90

Ma 08.10.Svéd és Svájci bajnoki mérkőzés!

Sziasztok! Ma Egy Svéd és egy Svájci bajnoki mérkőzést ajánlok!

Göteborg - Sirius mérkőzésre gondoltam!

A Göteborg jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.80) így esélye a győzelemre (56%) viszont korábbi mérkőzéseit (67%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (4-0-4) eredménnyel (11:11) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.75) átlag!

Ez az eredmény is bizonyítja,hogy támadó focit játszik a csapat és a győzelemre és gólokra törekszik!

Legjobb gólszerző Omarsson Elias Mar (8) góllal viszont több játékos is (2-3) gólos!

Sirius jelenleg (13) helyen áll a bajnokságban de feljövőben van hiszen utolsó három mérkőzését megnyerte!

Idegenben (3-0-5) eredménnyel (8:13) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.65) átlag kicsit negatívan!

Látszik,hogy a csapat szintén nem megalkuvó és vagy nyer vagy veszit de gólok azok vannak!

Legjobb gólszerző érdekes módon a védő Arvidsson Jesper (4) góllal de a csatár Ogbu Moses (3) gólos és többen is vannak (2-3) gólosak!

Egymás ellen (2-2-2) eredménnyel állnak!

Ma mindkettő csapat számára a motiváció megvan a győzelemre és gólokból is lesz rendesen!

11931 V Göteborg - Sirius Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,60

A másik mérkőzés pedig a következő!

Chiasso - Schaffhausen mérkőzésre gondoltam!

A  Chiasso jelenleg a (10) csapatos bajnokságban utolsó kieső helyen áll!

Hazai pályán (0-0-2) eredménnyel (1:6) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (3.5) átlag csupa negatívan!

Eddig lejátszott három mérkőzésen a kettő csatár Josipovic Zoran és Milinceanu Nicolae (1-1) gólosak!

A  Schaffhausen jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.90) így esélye a győzelemre (53%) viszont korábbi mérkőzéseit (99%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (0-0-1) eredménnyel (0:3) gólaránnyal áll!

Ez a mérkőzése volt az első az idei szezonban viszont azóta már összekapta magát a csapat és következő kettő mérkőzésén már régi önmagát adta a csapat!

Legjobb gólszerző a középpályás Castroman Miguel (3) góllal!

Egymás ellen (4-2-9) eredménnyel állnak!

Ma inkább vendég győzelmet várok viszont inkább gólokat részesítem előnyben hiszen várható bőven!

26054 V Chiasso - Schaffhausen Több, mint 2,5 (Gólszám 2,5)1,55

Odds összesen: 2,48

Ma 08.09.Európa Liga - Selejtező - Elődöntők!

H. Haifa  -  Atalanta mérkőzésre gondoltam!

A Haifa vegyes mérkőzéseken van túl de utolsó öt mérkőzésén mindég szerzett gólt!

Hazai pályán eredményesebb és legtöbbször gólt is szereznek!

Legjobb gólszerző a középpályás Plakushchenko Maxim (4) góllal!

Atalanta továbbra is jó formában van és sorra nyeri a mérkőzéseket!

Idegenben is igen jól megy a csapatnak!

Legjobb gólszerző Ilicic Josip (4) góllal de elképzelhető,hogy ma nem fog játszani sérülés miatt!

ott lesz viszont az utolsó mérkőzésen kettő gólt szerző középpályás Gomez Alejandro és a Három gólt szerző csatár Barrow Musa!

Egymás ellen (0-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Atalanta kiváló teljesítményét gólképességét és a hazai csapat otthoni gólszerzéseit de azt is,hogy ők is kapnak gólt hazai pályán és mivel sokkal jobb csapatnak tartom a vendégeket így gólokban sem lesz hiány! Már az első félidőben akár több gól is lehet!

13698 V Hapoel Haifa - Atalanta  Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,40

Ma 08.08. Újra Bajnokok Ligája - Selejtező - Elődöntők!

Sziasztok! Ma Bajnokok Ligája - Selejtező - Elődöntő mérkőzést ajánlok!

Salzburg - Shkendija mérkőzésre gondoltam!

A Salzburg nagyon jó formában van és sorra nyeri a mérkőzéseket!

A csapatban vannak sérültek akiknek játéka kérdéses viszont bőséges kerettel rendelkeznek és így nem lesz gond a csapat összeállításánál!

Igen jó gólszerző játékosok vannak akik ott lesznek a kezdőcsapatban mint a középpályás Dabbur Munas eddig (3) gólt szerzett!

Utolsó öt mérkőzését mind megnyerte a csapat és jelentős gólokkal!

Shkendija is jó formát mutat igaz voltak botlásai de így is sikerült továbbjutniuk!

Idegenben szenvedtek súlyos vereséget a ( TNS 4:0 Shkendija ) és csak azért jutottak tovább mert az első mérkőzésen ők nyertek (5:0) arányban!

A csapatban vannak azért igazán jó gólszerzők mint a csatár Junior Stenio és kettő középpályás Alimi Armend és Hasani Ferhan akikre lehet számítani gólszerzésben!

Elsősorban hazai győzelmet várok de a vendégeket sem szabad lebecsülni gólszerzés tekintetében!

Ezért úgy gondolom már az első félidőben elkezdik a gólgyártást!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Salzburg igen sok mérkőzésén már félidőben megvolt  a kettő gól és még a vendégekben is benne lehet az első félidői gól!

09840 V Salzburg - Shkendija Tetovo Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)1,95

Ma Bajnokok ligája- selejtező- elődöntők mérkőzés!

Sziasztok! Ma Bajnokok ligája - selejtező - elődöntő mérkőzést ajánlok!

Asztana - Dinamo Zágráb mérkőzésre gondoltam!

Az Asztana remekül játszik hiszen utolsó tíz mérkőzéséből (3) döntetlen (7) győzelem a mérlege!

Hazai pályán igen erős és kiváló gólszerző játékosai vannak mint a csatár Tomasov Marin (7) és Murtazayev Roman (7) góllal de ne feledkezzünk meg Kleinheisler László középpályásunkról sem hiszen  a Midtjylland ellen az ő kettő góljával nyerték meg a mérkőzést!

A Dinamo Zágrább is nagyon jó formában van! Utolsó tíz mérkőzéséből (3) döntetlen (7) győzelem a mérlege!

A BL ben hazai pályán (5:0) nyert idegenben pedig (2:2) döntetlent ért el H. Beer Sheva ellen!

Nagyon jó gólszerző játékosok vannak a csapatban mint a középpályás Ademi Arijan (2) gólt szerzett és ott vannak még a csatárok Hajrovic Izet és Hodzic Armin lehetne még sorolni!

A Zágráb öt mérkőzéséből négyen (2.5) több volt!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy az Asztana utolsó tíz mérkőzéséből hat mérkőzésen legalább kettő gól megvolt!

A Zágráb csapatánál tízből nyolc mérkőzésen volt meg legalább kettő találat de volt olyan ahol sokkal több is volt!