Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 05.15.Angol bajnokság!
Sziasztok! Ma Angol Premier League bajnoki mérkőzés magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne! Tottenham - Burnley mérkőzés!

Tottenham jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! Hazai pályán (12-1-5) eredménnyel (37:19) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén továbbra is a csatár Harry Kane (15) gólos viszont több játékos (2-3) gólos a csapatban!

Burnley jelenleg (17) helyen áll a bajnokságban! Idegenben (2-7-8) eredménnyel (15:26) gólaránnyal áll!

Gólszerzés terén a csatár Maxwel Cornet (8) gólos viszont több játékos (2-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (12-4-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Tottenham győzelmével elérheti a Bajnokok Ligája indulást érő helyezést!

Burnley pedig győzelmével esélyt adna magának a kiesés elkerülése szempontjából!

Nagyon fontos a mérkőzés szempontjából a Tottenham hazai pályán (over 2.5) gól (72.22%) rúgott gól (77.78%) kapott gól (61.11%)

Burnley idegenben (over 2.5) gól (41.18%) rúgott gól (58.82%) kapott gól (82.35%)

Legfontosabb viszont egyik csapat sem lazíthat mert a célt amit kitűztek azt el is kell érni ezt pedig úgy lehetséges már a mérkőzés első percétől mennek mint a rakéta és szerzik a gólokat így már az első félidőben is igen sok gólra lehet számítani!