Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 10.25.Argentínai bajnokság!
Sziasztok! Ma Argentínai bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne! Sarmiento Junin - Newells Old Boys mérkőzés!

Sarmiento Junin jelenleg (18) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.38) így esélye a győzelemre (42%) viszont korábbi mérkőzéseit (57%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (4-1-4) eredménnyel (12:10) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Luciano Gondou (5) góllal viszont több játékos (1-5) gólos a csapatban!

Newells Old Boys jelenleg (20) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.88) így esélye a győzelemre (35%) viszont korábbi mérkőzéseit (25%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-3-4) eredménnyel (5:10) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Nicolas Castro (5) góllal viszont több játékos (1-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (1-2-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Sarmiento Junin hazai pályán igen változatos eredményeket ér el!

Newells Old Boys idegenben több mérkőzése végződött döntetlenre!

Bajnokságban gólátlag (2.29) hazai győzelem (40%) vendég győzelem (28%) döntetlen (32%)

Nagyon fontos a mérkőzés szempontjából Sarmiento Junin hazai pályán első félidőben döntetlen (60%)

Newells Old Boys idegenben első félidőben döntetlen (50%)

Ezek az információk valamint az,hogy a Sarmiento Junin igen sok mérkőzése végződik első félidőben döntetlenre mint az utolsó két mérkőzése is valamint Newells Old Boys utolsó mérkőzése szintén döntetlenre állt első félidőben így nagy esély van erre az eredményre ma is!