Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 08.02.Németország liga3 bajnokság!
Sziasztok! Ma Németország liga 3 bajnokság magamért és tippelő társaimért akik értéket látnak benne! Würzburger Kickers - Verl mérkőzés!

Würzburger Kickers egy mérkőzésen van túl és vereséget szenvedett igaz idegenben és egy jobb csapattól! A szorzó (2.60) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit szintén (38%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán sem olyan acélos a csapat hiszen előző szezonban liga2 ből esett ki!

Gólszerzést sem vitték túlzásba!

Verl egy döntetlennel (0:0) kezdte a szezont! A szorzó (2.70) így esélye a győzelemre (37%) viszont korábbi mérkőzéseit (60%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben küzdőd csapat látszik az előző szezonbeli mérkőzéseiből ezt figyelembe kell venni!

Nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak viszont több játékos elszerződött más csapatokhoz de a csatár Kasim Rabihic előző szezonban (7) gólos volt és most is a csapatban van!

Egymás ellen ez lesz az első mérkőzésük!

Tippemnél figyelembe vettem nem remekelt az első fordulóban egyik csapat sem!

Bajnokságban (1.47) hazai győzelem (27%) vendég győzelem (27%) döntetlen (47%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából Würzburger Kickers nem igazán találja még igazán magát mérkőzés közben!

Verl viszont előző szezonban igen sok döntetlenre végződő mérkőzése volt és első félidőben is több mérkőzése állt döntetlenre!

Ezek az információk valamint jelenlegi formájukat nézve lehet bármi is az eredmény de első félidőben nagy esélye van a döntetlen eredménynek!