Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.22.Algériai bajnokság!
Sziasztok! Ma Algériai bajnoki mérkőzést ajánlok! Hussein Dey - Magra mérkőzésre gondoltam!

Hussein Dey jelenleg (17) kieső helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.70) így esélye a győzelemre (59%) viszont korábbi mérkőzéseit (27%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-2-1) eredménnyel (3:3) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás (33 éves) Ibrahim Si Ammar (2) és egy védőjátékos (35 éves) Mohamed Rabie Meftah (2) góllal!

Magra jelenleg (18) kieső helyen áll a bajnokságban! A szorzó (5.00) így esélye a győzelemre (20%) viszont korábbi mérkőzéseit szintén (20%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (0-0-3) eredménnyel (1:5) gólaránnyal áll!

A csapatban több játékos egy góllal vette ki részét a gólszerzésből!

Egymás ellen (0-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy mindkettő csapat hasonló eredményeket ér el!

Hussein Dey akár hazai pályán akár idegenben játszott az utolsó három mérkőzése félidőben döntetlen volt!

Magra utolsó három mérkőzéséből kettőben volt a félidőben döntetlen!

Egymás ellen (2019.12.07) mérkőztek akkor (Hussein Dey 0:1 Magra) lett az eredmény viszont a félidő döntetlen volt!

Bajnokságban gólátlag (1.97) hazai győzelem (38%) vendég győzelem (26%) döntetlen (36%)

Ezek az információk és a két csapat jelenlegi formáját tekintve bármi is legyen az eredmény a félidőben nagy esélye van a döntetlennek!