Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 06.29.Dán bajnokság!
Sziasztok! Ma Dán bajnoki mérkőzést ajánlok! Odense - Lyngby mérkőzésre gondoltam!

Odense jelenleg első helyen áll a Szuperliga - osztályozós csoportban! A szorzó (1.80) így esélye a győzelemre (56%) viszont korábbi mérkőzéseit (46%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (7-3-4) eredménnyel (23:14) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Sander Svendsen (11) góllal viszont igen sok játékos (1-5) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Lyngby jelenleg (3) helyen áll a Szuperliga - osztályozós csoportban! A szorzó (4.20) így esélye a győzelemre (24%) viszont korábbi mérkőzéseit (26%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-4-9) eredménnyel (12:26) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Frederik Gytkjaer és Rezan Corlu egyaránt (6) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen (8-3-4) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Odense győzelmével jelentősen megerősítené első helyét ami az Európa liga negyeddöntős hely!

Lyngby viszont esélyt adna magának győzelmével,hogy negyeddöntős helyre kerüljön!

Egymás elleni mérkőzéseik rendre több gólosak!

Mindkettő csapat igen sok gól szerez de kap is!

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából Odense hazai pályán (over 2.5) gól (57.14%) rúgott gól (78.57%) kapott gól (64.29%)

Lyngby idegenben (over 2.5) gól (50%) rúgott gól (57.14%) kapott gól (100%)

Ezek az információk valamint a jobb helyezés elérése illetve megerősítése ma nagy csatát hoz és ebbe bele kell férni legalább három gólnak hiszen ettől több gólos mérkőzéseket is játszottak egymással!