Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.29.Angol Liga1 bajnokság!
Sziasztok! Ma Angol Liga1 bajnoki mérkőzést ajánlok! Gillingham FC - Shrewsbury mérkőzésre gondoltam!

Gillingham FC jelenleg (14) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.15) így esélye a győzelemre (47%) viszont korábbi mérkőzéseit (24%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (7-3-4) eredménnyel (22:14) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Alex Jakubiak (6) és John Akinde (5) góllal viszont több játékos (2-3) gólos a csapatban!

Shrewsbury jelenleg (16) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.00) így esélye a győzelemre (25%) viszont korábbi mérkőzéseit (21%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (3-6-4) eredménnyel (9:13) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Jason Cummings (4) góllal viszont igen sok játékos (1-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (3-8-7) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Gillingham utolsó tíz mérkőzésén (egy FA kupa és kilenc bajnoki) félidőben hét mérkőzés állt döntetlenre! Összességében pedig (12) döntetlenje van a csapatnak!

Shrewsbury utolsó tíz mérkőzésén (egy FA kupa kilenc bajnoki) félidőben három mérkőzés állt döntetlenre! Összességében (10) döntetlenje van a csapatnak!

Bajnokságban gólátlag (2.63) hazai győzelem (46%) döntetlen (29%) vendég győzelem (25%)

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Gillingham félidőben döntetlen (40.74%)

Shrewsbury idegenben félidőben döntetlen (44%)

Ez nagyon biztató lehet a mai mérkőzésre nézve,hogy a félidőben nem dől el a mérkőzés sorsa!