Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.26.Spanyol LaLiga2 bajnokság!
Sziasztok! Ma Spanyol LaLiga2 bajnoki mérkőzést ajánlok! Alcorcon - Ponferradina mérkőzésre gondoltam!

Alcorcon jelenleg (14) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.25) így esélye a győzelemre (44%) viszont korábbi mérkőzéseit (24%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-3-6) eredménnyel (12:18) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Stoichkov (9) góllal viszont több játékos (1-5) gólos a csapatban!

Ponferradina jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban és kettő ponttal előzi meg mai ellenfelét! A szorzó (3.60) így esélye a győzelemre (28%) viszont korábbi mérkőzéseit (20%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-4-5) eredménnyel (13:17) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Yuri (13) góllal viszont több játékos (1-3) gólos a csapatban!

Egymás ellen (5-6-3) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az Alcorcon összességében (12) döntetlennel rendelkezik és utolsó öt bajnoki mérkőzéséből a félidőben három mérkőzés állt döntetlenre!

Ponferradina összességében (11) döntetlennel rendelkezik és utolsó öt bajnoki mérkőzéséből szintén három mérkőzés állt döntetlenre a félidőben!

Igen fontos a mérkőzés szempontjából az Alcorcon félidőben döntetlenek (41.67%)

Ponferradina félidőben döntetlenek (33.33%)

Ez biztató lehet arra nézve,hogy az első félidőben egy gól nélküli döntetlen lesz az állás!