Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 12.06.Dél - Afrikai bajnokság!
Sziasztok! Ma Dél - Afrikai bajnoki mérkőzést ajánlok! Supersport - Highlands mérkőzésre gondoltam!

Supersport jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.00) így esélye a győzelemre (50%) viszont korábbi mérkőzéseit (34%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-4-0) eredménnyel (10:6) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Bradley Grobler (4) góllal viszont több játékos (2-4) gólos a csapatban!

Highlands jelenleg (6) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.10) így esélye a győzelemre (24%) viszont korábbi mérkőzéseit (24%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (1-4-2) eredménnyel (5:7) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Peter Shalulile (8) góllal viszont több játékos (1-2) gólos a csapatban!

Egymás ellen (3-1-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Supersport megszeretné őrizni kupaselejtezőt jelentő helyét!

Highlands is szeretne odaérni a kupaselejtezős helyre ez viszont csak győzelmével érheti el!

Supersport utolsó négy mérkőzésén háromszor a félidőben (0:0) eredményre állt!

Highlands utolsó négy mérkőzésén háromszor állt döntetlenre a félidőben ebből kettő (0:0) egy pedig (1:1) állt!

Ezek az információk valamint a tét nagysága miatt küzdős mérkőzés várható és nem hinném,hogy az első félidőben eldőlne a mérkőzés sorsa!