Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 08.22.Norvég OBOS liga!
Sziasztok! Ma Norvég OBOS liga bajnoki mérkőzést ajánlok! Skeid - Start mérkőzésre gondoltam!

Skeid jelenleg (13) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.80) így esélye a győzelemre (26%) viszont korábbi mérkőzéseit (24%)nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (2-4-3) eredménnyel (10:9) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár David Tavakoli (7) góllal viszont több játékos (2-5) gólos a csapatban!

Start jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.80) így esélye a győzelemre (56%) viszont korábbi mérkőzéseit (87%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (5-1-2) eredménnyel (11:8) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Aron Sigurðarson (10) góllal viszont több játékos (4-6) gólos a csapatban!

Egymás ellen (0-0-1) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem,hogy a Skeid most került fel ebbe az osztályba!

Remek védelemmel rendelkezik hiszen utolsó négy mérkőzésén félidőben döntetlenre álltak akár hazai akár idegenben játszottak!

Start remek formában van és győzelmével a második helyet szerezheti meg!

Meg kell érte küzdeni az biztos!

Igen fontos a mérkőzés szempontjából a Skeid hazai pályán félidőben döntetlenek aránya (55.56%)

Start idegenben félidőben a döntetlenek aránya (50%)

Ez és az egymással játszott utolsó mérkőzésen is döntetlen volt az állás félidőben nagy reményt ad arra,hogy a mai mérkőzés is döntetlen lesz a félidőben!