Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 08.16.Dán bajnokság!
Sziasztok! Ma Dán bajnoki mérkőzést ajánlok! Randers - FC Köbenhavn mérkőzésre gondoltam!

Randers jelenleg (11) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.00) így esélye a győzelemre (25%) viszont korábbi mérkőzéseit (7%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (1-1-0) eredménnyel (5:3) gólaránnyal áll!

Vannak igazán jó gólszerző játékosai a csapatnak mint a csatár Marvin Egho (3) gólos és több játékos (1-2) gólos!

FC Köbenhavn remekül kezdte a szezont és jelenleg (100%) teljesítménnyel az első helyen áll! A szorzó (1.80) így esélye a győzelemre (56%) viszont korábbi mérkőzéseit (59%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (3-0-0) eredménnyel (7:3) gólaránnyal áll!

Szintén jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Jonas Wind (5) gól és Dame N'Doye (4) góllal!

Egymás ellen (2-5-10) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem az FC Köbenhavn a BL mérkőzéstől kicsit fáradtabb lehet!

Randers igen jó védelemmel rendelkezik hiszen összességében (8:8) gólaránnyal áll!

Igen fontos még a mérkőzés szempontjából a Randers hazai pályán első félidőben a döntetlenek aránya (60%)

FC Köbenhavn idegenben első félidőben döntetlenek aránya (40%) és rendszerint a második félidőben szerez több gólt (66-67%) ban!

Úgy gondolom a Randers frissebb a FC Köbenhavn még a BL küzdelemtől kicsit fáradtabb ezért azelső félidőben nem dől el a mérkőzés sorsa!