Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 03.23.Olasz "B" bajnokság!
Sziasztok! Ma Olasz "B" bajnoki mérkőzést ajánlok! Lecce - Ascoli mérkőzésre gondoltam!

Lecce jelenleg (4) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.80) így esélye a győzelemre (56%) viszont korábbi mérkőzéseit (78%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (7-4-1) eredménnyel (19:12) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár La Mantia Andrea (11) gól viszont több játékos (4-8) gólos a csapatban!

Ascoli jelenleg (12) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.50) így esélye a győzelemre (22%) viszont korábbi mérkőzéseit (30%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-5-5) eredménnyel (9:15) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Rosseti Lorenzo (4) góllal viszont igen sok játékos (2-4) gólos a csapatban!

Egymás ellen (4-2-2) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Lecce hazai pályán elért eredményeit és azt,hogy összességében (9) döntetlent ért el!

Ascoli az egyik döntetlen király hiszen összességében (11) döntetlenjük van és utolsó négy mérkőzésük is döntetlenre végződött!

Figyelembe kell venni azt,hogy ez egy megismételt mérkőzés a súlyos sérülés miatt lett elhalasztva!

Ezért úgy gondolom óvatosabbak lesznek most legalább is az első félidőben!

Továbbá nagyon fontos a mérkőzés szempontjából a Lecce hazai pályán félidőben a döntetlen (29.63%)

Ascoli idegenben félidőben a döntetlen (61.54%) ezek az eredmények igen biztatóak lehetnek arra,hogy a félidőben nem dől el a mérkőzés sorsa!