hatharom.com / Blog / Bejegyzések
Ma 02.09.Olasz bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Olasz bajnoki mérkőzést ajánlok! Fiorentina - Nápoly mérkőzésre gondoltam!

Fiorentina jelenleg (9) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (4.00) így esélye a győzelemre (25%) viszont korábbi mérkőzéseit (60%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (5-3-2) eredménnyel (20:11) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a középpályás Benassi Marco (7) góllal de piros lap miatt nem játszik! Ott lesz a csatársorból Chiesa Federico (5) gól és Simeone Giovanni (4) góllal viszont több játékos is (1-3) góllal járult hozzá csapata sikereihez!

Nápoly jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (1.90) így esélye a győzelemre (53%) viszont korábbi mérkőzéseit (50%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (6-1-3) eredménnyel (14:11) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Milik Arkadiusz (12) góllal és Mertens Dries (8) góllal középpályás Insigne Lorenzo (8) góllal viszont több játékos (2-3) góllal járult hozzá csapata jó eredményeihez!

Egymás ellen (2-7-10) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem Fiorentina utolsó öt mérkőzéséből (bajnoki és kupamérkőzés is benne van) három mérkőzésen már az első félidőben legalább egy góltszerzett (volt mikor többet) és ebből a három mérkőzésbő kettő hazai volt!

A Nápoly szintén utolsó öt mérkőzéséből (bajnoki és kupamérkőzés) három mérkőzésen megvolt a minimum egy gól!

Az előző szezonban ilyen felállásban (3:0) lett a végeredmény és félidőben megvolt az egy gól!

Igen sok gólt szerez a Fiorentina és úgy gondolom ma is több gól lesz amiből jut már az első félidőre is bellőle!