Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.03.Angol: Premier League bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Angol bajnoki mérkőzést ajánlok! Manchester City - Liverpool mérkőzésre gondoltam! A City jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! A...

Sziasztok! Ma Angol bajnoki mérkőzést ajánlok!

Manchester City - Liverpool mérkőzésre gondoltam!

A City jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.00) így esélye a győzelemre (50%) viszont korábbi mérkőzéseit (43%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (9-0-1) eredménnyel (35:9) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző Agüero Sergio (9) gól Sterling Raheem (9) gól és ott vannak a (3-6) gólt szerző játékosok!

A Liverpool jelenleg (1) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.75) így esélye a győzelemre (27%) viszont korábbi mérkőzéseit (1%) nyerte meg ilyen szorzóval! Alábecsülik a Poolt!!

Idegenben (8-2-0) eredménnyel (21:5) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző Salah Mohamed (13) gól Mane Sadio (8) gól és a (3-7) góltszerző játékosok!

Egymás ellen (4-5-10) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a City hazai igen jó teljesítményét és őrületesen sok gólját!

Utolsó öt mérkőzésén háromnál megvolt a minimum kettő gól az első félidőben!

A Pool sem tétlenkedet igaz nekik egyszer voltmeg a kettő gól a félidőben de egy az többször is!

Ahol olyan játékosok vannak a csapatokban akik szórják a gólokat ott nem lehet hiba abban,hogy már az első félidőben is jelentős gólok lesznek!

Tippem a következő!

05579 V Manchester City - Liverpool Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,20

Jó tippeléstés nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!