Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 12.02.Német bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Német bajnoki mérkőzést ajánlok! RB Leipzig -Mönchengladbach mérkőzésre gondoltam! A Lipcsének már a bajnokságra...

Sziasztok! Ma Német bajnoki mérkőzést ajánlok!

RB Leipzig - Mönchengladbach mérkőzésre gondoltam!

A  Lipcsének már a bajnokságra kell koncentrálnia mert a kupában való továbbjutás nem csak rajtuk múlik már!

A szorzó (1.83) így esélye a győzelemre (55%)  viszont korábbi mérkőzéseit (75%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (4-2-0) eredménnyel (15:3) gólaránnyal áll!

Ezzel a teljesítménnyel a (3) helyet érdemelte ki a csapat!

Legjobb gólszerző a kettő csatár Werner Timo (6) és Poulsen Yussuf (6) góllal viszont több játékos is (1-3) gólos a csapatban!

Mönchengladbach  jelenleg (2) helyen áll a bajnokságban és győzelme esetén továbbra is esélye lesz küzdeni a bajnoki címért!

Hiszen olyan régen volt már bajnok (1977) utoljára!

A szorzó (3.80) így esélye a győzelemre (26%) viszont korábbi mérkőzéseit (17%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Szerintem lebecsülték a gladbach csapatát!!

Idegenben (2-2-2) eredménnyel (12:11) gólaránnyal áll!

Legjobb gólszerző a csatár Plea Alassane (8) gól és a középpályás Hazard Thorgan (8) góllal viszont több játékos is (2-5) gólos a csapatban!

Egymás ellen (2-2-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe!

Most egészen más a helyzet hiszen igen jó formában van mindkettő csapat!

Lipcse amennyiben nyer akkor dobogós (3) helyre ér!

Mönchengladbach most sorozatban harmadik mérkőzését nyeri!

A bajnokságban gólátlag (3.15) hazai győzelem (44%) vendég győzelem (32%) ez igen meggyőző lehet a több gólos mérkőzésre!

Ahol viszont olyan gólszerző játékosok vannak mindkettő csapatban mint itt ott már az első félidőben is szép számmal jöhetnek a gólok!

Tippem a következő!

36189 V RB Leipzig - Mönchengladbach Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5)2,05

Jó tippelést és nyereményeket kívánok! Üdv,Jani!