Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 05.19.Bosznia-Hercegovina bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Bosznia-Hercegovina bajnoki mérkőzést ajánlok. Zeljeznicar - Sarajevo mérkőzésre gondoltam. A Zeljeznicar csapatának az utóbbi időben...

Sziasztok! Ma Bosznia-Hercegovina bajnoki mérkőzést ajánlok.

Zeljeznicar - Sarajevo mérkőzésre gondoltam.

A Zeljeznicar csapatának az utóbbi időben nem igazán megy a játék viszont a második hely már biztos a csapatnak és ezáltal az Európa liga selejtező. A szorzó (2.45) így a esélye a győzelemre (41%) viszont korábbi mérkőzéseit (29%) nyerte meg ilyen szorzóval.Hazai pályán (11-3-1) eredménnyel (27:12) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző Zakaric Goran (12) góllal. A Sarajevo remek győzelmeivel a harmadik helyen áll ami az Európa liga selejtező indulást jelenti számára. Ma viszont nyerni kell a csapatnak,hogy megőrizze a helyét mert az üldöző Siroki Brijeg amennyiben nyeri a mérkőzését akkor megelőzheti a Sarajevót amennyiben nem nyeri a mérkőzést. A szorzó (2.75) így esélye a győzelemre (36%) viszont korábbi mérkőzéseit (20%) nyerte meg ilyen szorzóval. Figyelembe kell venni a csapat utóbbi időben mutatott igen jó formáját. Idegenben (8-2-5) eredménnyel (26:15) gólaránnyal áll. Ezzel a teljesítménnyel (2) helyet érdemelte ki a bajnokságban. Legjobb gólszerző a több (3-5) gólos játékosok előtt Mersudin Ahmetović (15) és Krste Velkoski (11) góllal állnak. Egymás ellen (5-11-3) eredménnyel állnak. A vendégeknek egy plusz energiát ad a harmadik hely megőrzése és küzdős mérkőzésen meg is lesz a győzelmük.