Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 03.18.Angol: Championship bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Angol:Championship bajnoki mérkőzést ajánlok. Derby - Cardiff mérkőzésre gondoltam. A Derby jelenleg az ötödik helyen áll és...

Sziasztok! Ma Angol: Championship bajnoki mérkőzést ajánlok.

Derby - Cardiff mérkőzésre gondoltam.

A Derby jelenleg az ötödik helyen áll és győzelmével megszilárdíthatná Play Off helyét. A szorzó (2.70) így esélye a győzelemre (37%) viszont korábbi mérkőzéseit (29%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (9-5-4) eredménnyel (29:14) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.3) átlag. Igen sok (3-7) gólos játékosok közül kiemelkedik Vydra Matej (17) góljával. Igaz,hogy játéka kérdéses de szerintem ott fog lenni és szerez is gólt. A sérültek helyett pályára lépő játékosoknak pedig ott a bizonyítási vágy és azt gólokban kell kifejezni. A Cardiff továbbra is remek formában van és közel áll az egyenes feljutáshoz. A szorzó (2.87) így esélye a győzelemre (35%) ilyen szorzóval (36%) nyerték meg mérkőzéseinek. Idegenben (9-4-5) eredménnyel (20:17) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.00) átlag.A csapatban igen sok játékos hasonlóan játszik és szerez gólt mert igen sok a (4-7) gólt szerző játékos. Kettő játékos Hoilett Junior (8) és Paterson Callum (8) gólosak. Egymás ellen (4-6-8) eredménnyel állnak. Figyelembe kell venni,hogy mindkettő csapat az utóbbi időben már az első félidőben jelentős gólokra tesz szert. Úgy gondolom és a statisztika is azt mutatja ezen a mérkőzésen is jelentős gólokra kell számítani és akár már az első félidőben is.