Hatharom / Blog / Bejegyzések
Ma 01.20.Portugál bajnoki mérkőzés!
Sziasztok! Ma Portugál bajnoki mérkőzést ajánlok. Benfica - Chaves mérkőzésre gondoltam. Igen szoros élmezőnyben harmadik helyen áll a...

Sziasztok! Ma Portugál bajnoki mérkőzést ajánlok.

Benfica - Chaves mérkőzésre gondoltam.

Igen szoros élmezőnyben harmadik helyen áll a Benfica. A szorzó (1.19) így esélye a győzelemre (84%) ilyen szorzóval (86%) nyerte meg mérkőzéseit. Hazai pályán (7-1-0) eredménnyel (23:4) gólaránnyal áll. A csapat gólkirálya Jonas (18) mérkőzés (21) gól ami magáért beszél. Chaves jó formában van utolsó öt mérkőzéséből (2) döntetlen (3) győzelem a mérlege. Idegenben (4-1-4) eredménnyel (10:14) gólaránnyal áll. Legjobb góllövőjük William (12) mérkőzés (5) gól. Egymás ellen (3-0-0) eredménnyel állnak. Figyelembe kell venni azt a tényt,hogy idegenben utolsó kettő mérkőzését elveszítette a Chaves és nála gyengébb csapatok ellen ért el győzelmet. Úgy gondolom és az információ is azt mutatja hazai győzelem várható viszont a vendégek is szereznek gólt úgy mint az elmúlt mérkőzéseken így meglesz a három találat.