Hatharom / Blog / Bejegyzések
Crotone-AS Roma
A Crotone csapata a tabella alján található a18-dikhelyen, a kiesés ellen menekül, míg a farkasok előkelő3-dikhelyet foglalják el. A kiscsapat eddig a...

A Crotone csapata a tabella alján található a 18-dik helyen, a kiesés ellen menekül, míg a farkasok előkelő 3-dik helyet foglalják el. A kiscsapat eddig a lejátszott 27 meccse alatt 24 pontot szorgoskodott össze, a vendégek pedig, akik egy mérkőzéssel többet játszódtak, 56 pontot gyűjtöttek. A hazhazai együttes az utolsó öt találkozójukon 1-2-2-es mérleggel rendelkeznek, míg a vendégek 4-0-1-el, vagyis a farkasok jobb formában várják a találkozót, mint ellenfelük. Ha az egymás elleni meccseket vesszük figyelembe csupán 3-szor találkoztak egymással, és a hazahazaiak még gólt se tudtak szerezni. A gólarány 0-7. A vendégek nagyon kiegyensúlyozottak ami a gólszerzést illeti, hiszen ha felbontjuk 15 perces időkre a meccset átlagba minden 15-ik percben gólt szereznek. Előző meccsükön a Roma 1-0 arányban nyert hazai pályán, az Olimpicoban. A hazai győzelemre 6,50 a döntetlenre 4,33 a vendégek győzelmére pedig 1,50 az odds. Szerintem meglesz a Romának a győzelem.