Hatharom / Blog / Bejegyzések
Spal-Juventus
A mai mérkőzésen a lista vezető és a kiesés elől menekülő újonc találkoznak egymással. A hazaiak csapata csak jobb...

A mai mérkőzésen a lista vezető és a kiesés elől menekülő újonc találkoznak egymással. A hazaiak csapata csak jobb gólkülönbségének köszönheti hogy nincs kieső helyen. A Spal a 17-ik helyet foglalja el a Serie A tabelláján, 5-9-14-es mérleggel rendelkezik, gólkülönbségük 28:50, és mindössze csupán csak 24 pontott gyűjtöttek. A listavezető Juventus az olasz pontvadászat élén, az 1. helyet foglalja el, 24-2-2-es mérleggel és 67:15-ös  gólaránnyal rendelkeznek és a legtöbb pontot szerezték mégpedig 74-et. Az első talalkozasukkor az Öreghölgy 4-1-re  intézte el a kiscsapatot. A mai mérkőzésen se teremhet sok babér. A kiscsapat nagyon nem gólerős, a legtöbb gólt a mérkőzések 45'-60' perc közti periódusban szerezték számtanilag 7-et. Ellenben a Juventus robog, meccsekként 2,4 gólt lőnek, és a legtöbbet a meccs első félidejének a közepén és a mérkőzés végén 14-16 gólt. És 24 mérkőzés óta veretlen. Arra hogy a gólok száma 2,5 felett lesz az odds 2,02 és az hogy 2,5 alatt arra 1,78. Szerintem meglesz a 3 gól!