Hatharom / Blog / Bejegyzések
Mai meccs ajánló 2018.08.05
Első félidei gólok száma több mint 0.5 18:00 Sogndal - Levanger Hazai sokszor korán szerez gólt, az elmúlt nyolc meccséből hétszer...

Első félidei gólok száma több mint 0.5
18:00   Sogndal - Levanger

Hazai sokszor korán szerez gólt, az elmúlt nyolc meccséből hétszer már az első félidőben is volt gól. Vendég az elmúlt tizenhétből tizenhat alkalommal rezgett a háló ami szintén impozáns adat. Adok - kapok mind a két csapat, simán jó lehet gólra.

13:35   Dalian Yifang F.C. - Shanghai SIPG
Itt még nem akkora a minta, ugyanakkor 6-ből 5 alkalommal volt gól az első meccsén a hazai csapatnak. Vendégeknél ugyanez 11/12, tovább erősíti, a hazainál volt szakadás az előző meccsen egy 0-0 kíséretében.

Második félidei gólok száma több mint 0.5

13:35   Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande

A minta viszonylag kicsi itt is, de mivel már eltelt 4-5 meccs, így bátrabban nyúlok a meccshez. Hazai eddig csodás második félidőt tekintve, 7/7
Vendégnél ez a szám 11/12 ami 92%, ez se rossz.
Sok gólos meccset nem játszik a vendég csapat, de erősen második félidős.
Hazaiak is inkább második félidősek, de azért elsőben is el-el szokott sülni egy-egy balos. :D