Férfi kézilabda BL

Nagy László BL-győztes a Barcelonával

Két napon belül két különböző sportágban is megnyerte a Bajnokok Ligáját a Barcelona. A labdarúgócsapat szombat esti sikere után a férfi kézilabdázók is a csúcsra értek, a Ciudad Realt legyőzve megnyerték a legrangosabb európai kupasorozatot.

NAGY László, a spanyol Barcelona magyar csapatkapitánya (b2) megcsókolja a trófeát, amint csapattársaival ünnepel a férfi kézilabda Bajnokok Ligája Barcelona-Ciudad Real döntője után Kölnben. A Barcelona 27-24-re győzött és nyolcadszor nyerte meg a legrangosabb európai kupasorozatot.
A magyar játékos egy találattal járult hozzá csapata sikeréhez. A katalán együttes 250 ezer eurót kasszírozott diadalával.

A harmadik helyért rendezett összecsapást a Hamburg nyerte a szintén német Rhein-Neckar Löwen ellen.