Izgalmasabbnál izgalmasabb meccsek várnak ránk az NFL alapszakaszának második vasárnapján, a pedig ideális társ számunkra, hiszen elképesztő kínálatból szemezgethetünk. Számunkra az egyik kedvenc fogadás ebből a hatalmas választékból Patrick Mahomes futásaira irányul, akire Vegasban 4.5-ös line-t húztak meg.
Tény, hogy a Kansas City sztárirányítója az előző szezonban a karrierátlagánál többször próbálkozott lábon, de ez részben a célpontok hiányának volt köszönhető. Az idei szezonra azonban a draftról érkezett a csapathoz Xavier Worthy, akiről már ejtettünk szót, a fiatal elkapó a liga egyik leggyorsabb futója, akinek nem okoz majd gondot a védőktől való elszakadás. Worthy rá is rúgta az ajtót az NFL-re, ugyanis két TD-vel mutatkozott be, amelyből az egyik egy 21 yardos futásból jött, a másik pedig egy 35 yardos elkapásból. A tavaly draftról Rashee Rice is nagyon értékes célpontja lesz Mahomesnak, szóval ebben a szezonban messze nem kell majd annyit futnia a kansasi irányítónak.
A Baltimore elleni szezonnyitón Mahomesnak mindösszesen két futása volt és ezekből 3 yardot jegyzett. Vasárnap sem valószínű, hogy sokkal többet kell majd használnia a lábait, a Bengals ugyanis az utóbbi időben kényesen ügyelt arra, hogy Mahomes-t a zsebben tartsa.
Mindezeket figyelembe véve, éppen ezért ez a kedvenc fogadásunk vasárnapra. Ez a 4.5-ös line még a tavalyi Mahomesnak szól, aki az előző szezonban tényleg meccsenként 5 futás körül átlagolt.