Tippjáték

Lezárult a Tippkirály, lássuk kik részesülnek a 300 ezres nyereményalapból

31 nap után lezárult az Eb és így az ország legjobb tippjátéka is. Lássuk, kik futottak be a 20+1 fizetős helyre.

Vasárnap éjjel véget ért a 2020-as Európa-bajnokság és ezáltal a hatharom.com nagyszabású ingyenes tippjátéka, a Tippkirály EURO2020 szériája is, melynek hajrájában komoly előzések történtek. Végre tehát az is eldőlt, hogy ki az a 20+1 játékos, aki részesülhet a 300 ezer forintos nyereményalapból.

Nem is húzzuk tovább az idegeket,

a Tippkirály győztese - és ezzel az XBOX Series S újdonsült boldog tulajdonosa - 'gorgesz' nevű játékosunk lett, aki 1111 pontjával, egyedüliként 1100-nál több egységet elérve zárt az élen.

A második helyre 'kissjózsi' futott be, aki 30.000 forintos vásárlási utalvánnyal lett gazdagabb, a dobogó harmadik foka pedig egy hajszálon múlt csak. Ahogyan azt az alábbi, top10-es listán is láthatjátok, 0.33 ponton múlt a bronzérem, amelyet végül 'viktorka700' kaparintott meg.

Az EURO2020 Tippkirály
számokban:

- 31 nap / 51 meccs
- 836 kvalifikált játékos
- 25.000+ feladott tipp

Ne feledkezzünk meg a vigaszdíjas, 63. helyezettről sem - oldalunk nevéből adódóan -, 'Playr5' is 5000 forintos sportfogadótőkével gazdagodhat, ahogyan a 11-20. hely közé beérkező játékostársai egyaránt!

Szeretnénk tájékoztatni mindenkit, hogy a résztvevő játékosok a végső helyezésüket a Tippkirály-oldalán tudják megtekinteni, a győzteseket pedig külön emailben is értesítjük.

Ez volt tehát az EURO2020 Tippkirály,
reméljük élveztétek a játékot, mi ezúton is szeretnénk megköszönni mindenkinek a részvételt, a nyerteseknek pedig szívből gratulálunk!