Már az első félidőben megszalad a gólszám a Juve meccsén?

'Bjani55' tippje ismét szép szorzóval kecsegtet. Nézzük, hogy mit eszelt ki a rutinos fogadó a címvédő bajnokijára.

A nemzetközi szünet után az olasz bajnokságból utóbbi években kiemelkedő Juventus is visszatér a gyepre és délután a Sassuolót fogadja az Allianz Stadionban.

1x2
Juventus Döntetlen Sassuolo
1.22 6.50 12.00

Az Öreg Hölgy eddig 100 százalékos a bajnokságban (3/3 győzelem), legutóbb a Parmát verte Mandzukic és Matuidi góljaival 2-1-re. A világ szeme persze Cristiano Ronaldóra szegeződik, aki ugyan még nem kezdte meg a gólgyártást, ám könnyen lehet, hogy pont vasárnap kerül erre sor.

Februárban hazai közönség előtt a legnagyobb arányú sikerüket könyvelték el a Zebrák – 7-0-ra páholták el a fekete-zöldeket a torinói publikum szeme láttára. Akkor a 27. Percben már 3-0-ra vezetett az Allegri-legénység és rutinos bloggerünk hasonló forgatókönyvbe vetette hitét a vasárnapi találkozón is.

[2846876] 2018-09-16 15:00:00 Juventus - Sassuolox

Át is adjuk neki a 'szót' - a következőkben tehát 'Bjani55' gondolatait olvashatjátok, aki főleg a statisztikák alapján alakítja predikcióit.

"A Juventus szorzója 1.20, így esélye a győzelemre 83%, viszont korábbi mérkőzéseit 97%-ban nyerte meg ilyen oddson - hazai pályán (1-0-0) eredménnyel (2:0) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző Mandzukic Mario (2) és remélhetőleg Cristiano Ronaldo is megtalálja a góllövő cipőjét!

A Sassuolo jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban, ez kiváló teljesítmény a csapattól - idegenben (0-1-0) eredménnyel, (2:2) gólaránnyal áll. Legjobb gólszerző a csatár Berardi Domenico és a középpályás Boateng Kevin-Prince 2-2 góllal.

Egymás ellen (8-1-1) eredménnyel állnak a felek!

MOST 15.000 HUF KEZDŐ BÓNUSZ JÁR A BET365-NÉL!

KATTINTS IDE ÉS TUDJ MEG RÓLA TÖBBET

Tippemnél a következőeket vettem figyelembe: A hazai csapat fölényes gólos mérkőzéseket játszik illetve nyeri is azokat. A vendégek is igen gólos mérkőzéseket játszanak és mindig igyekeznek a nagy csapatokkal szemben az első pillanattól kezdve gólt szerezni! Mindkettő csapatnak már többször megvolt a kettő gól az első félidőben.

A bajnokságban gólátlag 2.79, hazai győzelem 54%, vendég győzelem 25% - ez igen biztató a többgólos mérkőzésre, ami már az első félidőben is több gól lehetséges."