Angol foci

Triplázásra tör bloggerünk, aki ellenállhatatlan formában van

Ha egy üzlet beindul... Szokták volt mondani és hű bloggerünk immár zsinórban hetedik tippje zöldülhet kora délután.

Bjani naponta osztja meg tippjeit a hatharom.com olvasóival és jelenleg a legjobbakkal is ritkán előforduló bődületes formában van. Szombaton sorozatban a hatodik tippje is bejött és ma újra angol focival próbál profitot termelni követőinek. A hosszú hétvége utolsó napján egy angol másodosztályú felsőházi rangadóval támad, amelyen tippje @3.00-szoros pénzt ér.

Fotó: Sky Sports

Lássuk hát gondolatmenetét:

A Derby jelenleg az ötödik helyen áll és győzelmével megszilárdíthatná Play Off helyét. A szorzó (2.70) így esélye a győzelemre (37%) viszont korábbi mérkőzéseit (29%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (9-5-4) eredménnyel (29:14) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.3) átlag. Igen sok (3-7) gólos játékosok közül kiemelkedik Vydra Matej (17) góljával. Igaz,hogy játéka kérdéses de szerintem ott fog lenni és szerez is gólt. A sérültek helyett pályára lépő játékosoknak pedig ott a bizonyítási vágy és azt gólokban kell kifejezni. A Cardiff továbbra is remek formában van és közel áll az egyenes feljutáshoz. A szorzó (2.87) így esélye a győzelemre (35%) ilyen szorzóval (36%) nyerték meg mérkőzéseinek. Idegenben (9-4-5) eredménnyel (20:17) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.00) átlag.A csapatban igen sok játékos hasonlóan játszik és szerez gólt mert igen sok a (4-7) gólt szerző játékos. Kettő játékos Hoilett Junior (8) és Paterson Callum (8) gólosak. Egymás ellen (4-6-8) eredménnyel állnak. Figyelembe kell venni,hogy mindkettő csapat az utóbbi időben már az első félidőben jelentős gólokra tesz szert. Úgy gondolom és a statisztika is azt mutatja ezen a mérkőzésen is jelentős gólokra kell számítani és akár már az első félidőben is.

Tipp: 47416 V Derby County - Cardiff Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5) 3,00

UPDATE: A MECCSET AZ IDŐJÁRÁSI VISZONYOKRA HIVATKOZVA TÖRÖLTÉK!

[2529635] 2018-03-18 13:00:00 Derby County - Cardiff Cityx;