Angol foci

Zsinórban hatodik tippjével is nyer bloggerünk?

Bjani55 parádés formában van az elmúlt napokban és ezúttal is korrekt tippet közölt rutinos bloggerünk.

Zsinórban öt nyertes tipp után bjani55 bloggerünk ezúttal is bátor tippel örvendeztette meg követőit. A parédés formában lévő Fulham és a bravúrgyőzelemből érkező QPR szombat délutáni rangadóján úgy véli, a góloké lesz a főszerep.

Fotó: Bleacher Report

A Fulham sorozatban negyedik győzelmét éri el. jelenleg negyedik helyen áll viszont olyan szoros a mezőny az élbolyban,hogy még bármelyik helyre odaérhet. A szorzó (1.53) így esélye a győzelemre (65%) viszont korábbi mérkőzéseit (71%) nyerte meg ilyen szorzóval. Hazai pályán (10-6-2) eredménnyel (32:13) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.5) átlag. Figyelembe kell venni,hogy otthonában utóbbi időben nem szenvedett vereséget. Gólszerzésben igen sok (4-7) gólos van és ebből A csapatban több (2-4) gólos játékos van a listát Ryan Sessegnon (14) góllal vezeti. A QPR utolsó kettő győzelmével megerősítette helyét (15) jelenpillanatban. Idegenben viszont nem olyan jól megy a csapatnak (3-5-10) eredménnyel (14:27) gólaránnyal áll ami mérkőzésenként (2.3) átlag. Ezzel a teljesítménnyel (21) helyet érdemelte ki. A csapatnak szintén nagyon sok (4-6) gólt szerző játékosa van Matt Smith (8) góllal áll az élen. Egymás ellen (6-1-2) eredménnyel állnak. Mindkettő csapat számára fontos a győzelem ebből úgy gondolom a hazai csapat jön ki de gólok is lesznek szép számmal.Meg lesz a három találat.

Tippem a következő: 14349 V Fulham - QPR Több, mint 1,5 (1. félidő - Gólszám 1,5) 2,05

[2529636] 2018-03-17 13:30:00 Fulham - Queens Park Rangersx;