Spanyol foci

Majdnem a pályára piszkított Sergio Ramos

Nem sok hiányzott ahhoz, hogy a Real Madrid csapatkapitánya a pályán végezze el nagy dolgát a szombati bajnokin.

Majdnem a pályára piszkított Sergio Ramos. - Fotó: Archív

Nem mindennapi jelenetek játszódtak le a Real Madrid szombati bajnokiján, hiszen a Királyi Gárda csapatkapitánya, Sergio Ramos a második félidő 73. percében eltűnt a pályáról. A spanyol válogatott egyszerűen lesétált a gyepről, s közel öt percig volt távol.

Ramosnak sz*rnia kellett, de pár perc leforgása alatt elintézte a dolgát, majd visszatért a pályára

- válaszolta Zinedine Zidane, a vendégek mestere a bajnokit követően az újságírók kérdésére.

Ramos így kommentálta az esetet saját Twitter oldalán:

Hívott a természet. Lementem, visszajöttem. Feltöltődtem. Gólt szereztünk, igazi csapatmunkával. Irány haza, így tovább.

A Real Madrid egyébiránt Cristiano Ronaldo duplájának köszönhetően hozta a kötelezőt az Eibar ellen, s végül 2-1 arányban tudott győzni Baszkföldön. A Királyi Gárda sikerére 1.50-szeres szorzón lehetett fogadni a    -n.

[2580813] 2018-03-10 13:00:00 Eibar - Real Madridx;