Olasz foci

A csatárokban bízhatunk a Lazio-Torino meccsen

• MVB80

A Lazio-Torino meccsel zárul a Serie A 28. fordulója.

Az olasz sajtó a 16 gólos Ciro Immobile és a 22 gólos, ezzel a góllövőlistát vezető Andrea Belotti párharcaként harangozta be a hétfői meccset. Immobile korábbi csapata ellen készül, ráadásul jó emlékei lehetnek a Toróról, hiszen a 2013-2014-es idényben 22-szer talált be, ezzel gólkirályi címet szerzett.

1x2
Lazio Döntetlen Torino
1.50 4.20 5.70

A dortmundi és sevillai vergődés után tavaly egy fél szezont ismét a Torinónál töltött a válogatott csatár, aki ebben a szezonban a három idénnyel ezelőtti formáját idézi az Európa Ligás-helyen álló Lazióban.

A római csapat úgy léphet pályára, hogy az üldözői közül az Atalanta és a Milan is vereséget szenvedett, vagyis meglóghat, ha sikerrel abszolválja a hétfő esti mozgást. A Torino a senki földjén található a tabellán, a kiesőktől és az európai kupahelyektől egyformán távol, de a csapat meccseit érdemes követni, az utolsó négy bajnokin például összesen 21 gól született, ami 5,25-ös átlagnak felel meg.

Immobile a hátán viszi a Laziót a góljaival

A Lazio már kevésbé tartja szem előtt a nézők szórakoztatását, az utolsó öt tétmeccsén csak egyszer jegyezhettünk fel legalább három gólt, de a Torinóval ősszel is izgalmas mérkőzést vívott, a Bikák akkor a 92. percben egyenlítettek Adem Ljajic büntetőjével, így lett 2-2 a vége.

Most is adott minden, hogy jó meccset játsszanak a csapatok, a Lazióból csak az első számú kapus, Federico Marchetti hiányzik, a Torinóból pedig Joel Obi és Danilo Avelar.

A Toro utolsó öt gólját Belotti szerezte, a firenzei dupla döntetlent, a Palermo elleni mesterhármas győzelmet ért, de a Lazio csak 11 gólt kapott az Olimpicóban, ami a harmadik legjobb mutató a hazai meccseket tekintve.

Ha már a cikk elején Immobilét és Belottit emlegettük, előbbi esetében 1.66-1.95, utóbbinál 2.30-2.90 közötti szorzóval adják a fogadóirodák azt, hogy gólt szerez.

[2319873] 2017-03-13 20:45:00 Lazio - Torinox;