Besic hatalmas hibával mutatkozott be a gólzáporos Everton-Chelsea-n

Először lépett pályára a Premier League-ben a Ferencvárostól az Evertontól igazolt Muhamed Besic, de rögtön óriásit hibázott.

Costa duplázott, Besicnek is köszönhetően - Fotó: AFP

Nem a védelmekről szólt az Everton Chelsea elleni mérkőzése, amelyen a londoniak már három perc után 2-0-ra vezettek Diego Costa és Ivanovics révén. Mirallas szépített a szünet előtt, így sokat tett azért, hogy élvezetes legyen a találkozó. (1-2)

A fordulás után Coleman öngólja, majd Naismith találata következett, de hiába lőtt gólt Matic is, Eto'o is bevette tavalyi csapata kapuját. (3-4)

Végül a 77. percben úgy tűnt, Ramires eldönti a meccset, és ez már valóban sok is volt az Evertonnak. (3-5)

A slusszpoént azonban a 89. percben becserélt Muhamed Besic hozta, aki első Premier League-ben bemutatott labdaérintéseként egy felesleges és rövidre is sikerült sarkazással próbálkozott. Obi Mikel elvitte a játékszert, ő már oda tudta tenni Costa elé sarokkal, a brazil-spanyol pedig befejezte a helyzetet. Besic valószínűleg sokat tanul ebből az egyetlen percből...

[1724004] 2014-08-30 18:30:00 Everton - Chelseax;