Ligue 1

Sima győzelem helyett küzdelmes döntetlennel kezdett a PSG

Rengeteg helyzetet hagyott ki, így pontokat vesztett a PSG a francia bajnokság első fordulójának nyitómeccsén.

Ibrahimovicék rögtön botlottak egyet - Fotó: AFP

Ibrahimovic már a 7. percben vezetést szerzett (0-1), és nem sokkal később meg is duplázhatta volna az előnyt, de az üres kapu helyett a kapufát találta el. A 19. percben a svéd egy műeséssel egy tizenegyest is kiharcolt, de azt nagyon gyengén végezte el, Placide pedig védeni tudott.

A Reims meg is büntette a sok hibát, Oniangue és Devaux góljaival meglepetésre fordítani tudott. (2-1)

A szünet után Sirigunak egy-két alkalommal védenie kellett ugyan, de összességében nagy fölényben volt a PSG. A 62. percben Ibrahimovic a bal szélről kapura löbbölt, Placide a gólvonal mögé szerencsétlenkedte a labdát, így egyenlítettek a párizsiak. (2-2)

A hajrában azonban hiába sorjáztak a vendégek helyzetei, újabb gólt nem tudtak szerezni, így csak egy pontot szereztek a nyitómeccsen.

[1709697] 2014-08-08 20:30:00 Reims - Paris Saint Germainx;