A címvédő Bayern München a negyedosztályú Schwarz-Weiss Rehdennel találkozik, Hajnal Tamás csapata, a VfB Stuttgart – mely elveszítette az idei döntőt a bajorok ellen – az ötödik ligás BFC Dynamóval kezd.
Ami a többi németországi légiósunk együtteseit illeti, Szalai Ádám csapata, a Mainz a negyedosztályú Fortuna Kölnnel csap össze, a Korcsmár Zsoltot és Stieber Zoltánt foglalkoztató Greuther Fürth pedig az ötödik vonalban szereplő Pfeddersheimmal találkozik. Bajner Bálint munkaadója, a Borussia Dortmund a negyedosztályú Wilhelmshaven, míg Király Gáborék (1860 München) a harmadosztályú Heidenheim ellen lépnek pályára. Az Osnabrückben futballozó Nagy Dániel az Erzgebirge Aue vagy az MSV Duisburg ellen készülhet.
A mérkőzésekre augusztus első hétvégéjén kerül sor, a továbbjutásról egy mérkőzés dönt.
Német Kupa
Pfeddersheim (V)–Greuther Fürth (II) |
SCHOTT Jena (V)–HSV HamburgSportfreunde |
Baumberg (V)–Ingolstadt 04 (II) |
1. FC Saarbrücken (III)–Werder Bremen |
SG Aumund-Vegesack (V)–Hoffenheim |
SC Wiedenbrück 2000 (IV)–Fortuna Düsseldorf (II) |
FV Illertissen (IV)–Eintracht Frankfurt |
Eintracht Trier (IV)–1. FC Köln (II) |
FSV Optik Rathenow (IV)–FSV Frankfurt (II) |
Neckarsulmer Sport-Union (VI)–1. FC Kaiserslautern (II) |
SV Darmstadt 98 (III)–Borussia Mönchengladbach |
SV Lippstadt 08 (IV)–Bayer Leverkusen |
MSV Duisburg (II / III)/FC Erzgebirge Aue (II) 1–SC Paderborn 07 (II)* |
TSV 1860 Rosenheim (IV)–VfR Aalen (II) |
Fortuna Köln (IV)–Mainz 05 |
BSV Schwarz-Weiss Rehden (IV)–Bayern München |
TSG Neustrelitz (IV)–Freiburg |
Preussen Münster (III)–St. Pauli (II) |
Arminia Bielefeld (II)–Eintracht Braunschweig |
1. FC Magdeburg (IV)–Energie Cottbus (II) |
Karlsruher SC (II)–VfL Wolfsburg |
VfL Osnabrück (III)–FC Erzgebirge Aue (II) / MSV Duisburg (II / III)* |
BFC Dynamo (V)–VfB Stuttgart |
Jahn Regensburg (III)–Union Berlin (II) |
SV Sandhausen (II / III)–1. FC Nürnberg |
SV Wilhelmshaven (IV)–Borussia Dortmund |
SC Victoria Hamburg (IV)–Hannover |
1. FC Heidenheim (III)–1860 München (II) |
FC Nöttingen (V)–Schalke 04 |
RB Leipzig (III)–Augsburg |
Bahlinger SC (V)–VfL Bochum (II) |
VfR Neumünster (IV)–Hertha BSC |