Championship

Futácsék kihagyták a meccslabdát, a kontrából kapták a kiesést jelentő gólt - videó

Hazai pályán 3-1-re győzött a Watford a Leicester City ellen az angol másodosztály rájátszásában, így megfordította a két csapat párharcát a feljutásért folyó harcban.

Futács Márkó csapata, a Leicester csütörtökön 1-0-ra nyert hazai pályán, majd az első félidőben döntetlenre állt a visszavágón. A hosszúra nyúlt meccs 97. percében már hátrányban voltak, de Knockaert tizenegyesével visszavehették volna összesítésben a vezetést. A szélső azonban középre lőtt, Almunia lábbal védett, majd az ismétlést is kifogta, a Watford pedig kontrára indult a felszabadítás után, amit nagyon higgadtan és szépen vitt végig, Deeney pedig bevágta a továbbjutást érő gólt.

Futács Márkó nem volt kerettag a mérkőzésen.

A Watford ellenfele a rájátszás döntőjében a Crystal Palace-Brighton párharc győztese lesz. Ott 0-0 az állás az első meccs után, a visszavágót hétfőn rendezik.