Premjer Liga

Dzsudzsák góljával és gólpasszával nyert a Dinamo

A Dinamo Moszkva 2-1-re nyert a kiesés ellen küzdő Krilja Szovjetov vendégeként az orosz labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában. A fővárosiak első gólját a mérkőzést végigjátszó Dzsudzsák Balázs szerezte, míg a másodikat előkészítette.

Dzsudzsák az ötödik percben szerezte meg a vezetést, jobbról, 15 méterről lőtt, a labda egy védő combján megpattanva került a hosszú alsóba (0-1). A második félidő derekán megduplázta előnyét a Dinamo: Dzsudzsák jobbról adott be, Szolomatyin lekezelte a labdát és közelről a kapuba helyezte (0-2). Pár perccel később szépített a Krilja Ivan Taranov révén (1-2), és ez maradt a végeredmény. A Dinamo győzelmével az EL-indulást érő 4. helyre jött fel a táblázaton.

A válogatott szélső idén először volt eredményes klubcsapatában, a szezonban ez volt ötödik gólja a ligában.