Motorsport

Talmácsi csupa panasz, szenved a motorral

Németh Balázs bukott, Talmácsi a 16. helyen végzett a Supersport világbajnokság vasárnapi asseni futamán.

Talmácsi a 13. helyről rajtolhatott a németországi Assenben, de végül csak a 16. helyen végzett, így ezúttal sem sikerült pontot szereznie.

"A hétvége egyetlen pozitívuma, hogy sikerült befejeznem a futamot, ettől eltekintve végig szenvedtünk - írta Talmácsi a facebook oldalán. - A motorom olyan, mintha nem is az enyém lenne és folyamatosan küzdenem kellett vele. Lassú volt a kanyarok bemenetelénél, kanyar közben és a kigyorsításoknál is, így pedig nagyon nehéz eredményesnek lenni. Minden tőlem telhetőt megpróbáltam és az utolsó körben is mindent beleadtam, de a célba érésen kívül nem sikerült a pontszerzés. A csapatom apró darabokra szedi majd a motort és mindent alaposan átvizsgálnak a következő monzai versenyig, mert valami nem stimmel és megoldást kell találnunk rá."