Fejet hajtott a Pápa Pécsen

A Pécs 2-0-ra verte otthon a Pápát a labdarúgó OTP Bank Liga 23. fordulójának szombati meccsén.

A 27. percben egy távoli szabadrúgással hozta hangulatba közönségét a Pécs, Causic 27 méterről a jobb felső sarokba lőtt (1-0). A vendégek gólhátrányát emberhátrány követte, a 45. percben Orozco visszahúzta Grumicsot, a pápaiak játékosa második sárga lappal befejezte a küzdelmet. A 67. percben emberelőnyben is betalált a Pécs, Wittrédi passzával Lázár ugrott ki középen, és hét méterről a kapu közepébe helyezett (2-0). A pécsiek két vereség után tudtak nyerni, a Pápa a Debrecen elleni váratlan sikert követően bukott.

Érdekesség, hogy a Pécs sorozatban negyedik mérkőzése zárult 2-0-ás végeredménnyel, a baranyai alakulat ezek közül kettőt nyert meg. A Pécs a 11. helyre jött fel, a Pápa 14. pozícióban maradt.