A minőség számít, ez két meccs alatt ki is jött - Neil Lennon

A Celtic szerdai 2-0-s vereségét követően 5-0-s különbséggel búcsúzott a Bajnokok Ligájától a Juventus ellenében. A skótok menedzsere, Neil Lennon az ellenfél jobb képességeit elismerve nyilatkozott a mérkőzés után.

Neil Lennon a Juventus-Celtic Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt 2013-ban.

"Akárhogy nézzük, mégiscsak a képességek számítanak leginkább. Nagyon jól építkeztünk, de a befejezéseinkkel gondok voltak. Ambrose-nak volt egy nagy lehetősége a szünet után, amivel 1-1 lehetett volna. Ki tudja, mi történik utána. A meccs utolsó harmadában egész jól játszottunk, Szamarasznak volt egy keresztbe lövése, Gary Hooper is befejezhette volna meg Buffon is óriásit védett egy megpattanó lövésnél. De végeredményben a minőség számít, ez a két mérkőzés alapján ki is jött. Remélem, hogy a csapatom sokat tanult, remélem, hogy tovább tudnak lépni a karrierjükben. A klubot nagyon büszkévé tették és én is büszke vagyok, hogy ebben a fantasztikus stadionban menedzserként lehettem itt" - mondta a szakember a találkozó után.