Kettős sikerrel ment tovább a Juventus

A Juventus 2-0-ra verte otthon a Celticet a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján és kettős sikerrel a negyeddöntőbe jutott.

Pirlo

A Juventus az első meccsen 3-0-ra nyert a Celtic otthonában, vagyis kényelmes helyzetből kezdte a visszavágót. A 24. percben otthon is betalált az olasz csapat, Quagliarella balról lőtt, Forster vetődve védte a lapos löketet, a kipattanót Matri a kapuba vágta (1-0). A skótok nem voltak képesek veszélyt teremteni a Juve kapuja előtt, a 65. percben a hazai csapat növelte előnyét. Pirlo a skót térfél közepéről indított Vidalt, aki jobbról pontosan centerezett, Quagliarella pedig közelről a hálóba továbbított (2-0).

A Juventus félgőzzel győzött és kettős sikerrel, 5-0-s összesítéssel jutott a legjobb nyolc közé.