Balotelli klasszisa és egy öngól hozta a Milan-sikert

Az AC Milan 2-1-re verte otthon a Parmát az olasz labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának pénteki játéknapján.

Balotelli

Kezdetben a Parma volt a kezdeményezőbb, de a 39. percben rossz helyen voltak eredményesek a vendégek. Egy jobb oldali lapos beadásba Paletta csúszott bele és a lábáról a kivetődő kapust megelőzve a hálóba csorgott a labda, öngól (1-0). Tizenkét perccel a vége előtt Balotelli villant, szabadrúgásból, 21 méterről a kapu jobb oldalába tekert (2-0). A Milan csatárának barátnője, Fanny Neguesha a stadionban ünnepelte a találatot. A háromperces ráadásban Sansone hat méterről szépített (2-1), de ezt követően már kezdésre sem maradt idő.

A Milan sorrendben hetedik bajnoki meccsén maradt veretlen és ideiglenesen feljött a harmadik helyre. A Parma tizedik.