La Liga

Pintér Ádám jó játéka kevés volt az Atlético Madrid ellen

Az Atlético Madrid 2-0-ra verte otthon a Real Zaragozát a spanyol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának vasárnapi meccsén.

Pintér Ádám a szezon során ötödik alkalommal a Real Zaragoza kezdőcsapatában kapott helyet - egyszer csereként jutott szóhoz. A 31. percben az Atlético érvényesítette a papírformát és gólt szerzett. Gabi balról lőtt be szögletet, Tiago a rövidnél emelkedett és a kapu közepébe csúsztatott (1-0). Hat perccel később Sapunaru a 16-oson belül buktatta Arda Turant, a játékvezető büntetőt ítélt. Falcao végezte el és a léc alá bombázta (2-0).

A második félidőben nem esett gól, Pintér Ádám végig a pályán volt és csapata egyik legjobbja volt. A magyar védő számos alkalommal határozott szereléssel vétette magát észre. Az Atlético ezzel a sikerrel hét pontra növelte előnyét a második helyen a Real Madriddal szemben. A Zaragoza a 13. pozíciót foglalja el.