Óriási verést kapott az Inter Udinében

Az Udinese 3-0-ra verte otthon az Internazionalét az olasz labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának vasárnapi meccsén.

Di Natale

Mindkét csapat két nyeretlen meccsel a háta mögött érkezett a 19. fordulóhoz és az első félidőben az Udinese állt közelebb a gólhoz, a 27. percben Di Natale szabadrúgásból a felső lécet találta el. A szünet után öt perccel Palacio megszerezhette volna a vezetést az Internek, de öt méterről, ajtó-ablak helyzetben a kapu mögötti hálótartó vasat találta el. Aztán a semmiből gólt lőtt a hazai gárda, a 63. percben Lazzari indította Di Natalét, aki jobbról, 13 méterről, laposan a hosszú sarokba lőtt (1-0). Két perccel később tovább romlott az Inter helyzete, Juan hátulról rálépett a középen kiugró Muriel sarkára, a brazilnak volt már sárgája, így kiállították. Az Udinese gólokra váltotta az emberelőnyt, a 75. percben Muriel lemásolta Di Natale találatát, jobbról kilőtte a hosszút (2-0), négy perccel később pedig Lazzari ismét Di Natalét hozta gólhelyzetbe, balról centerezett és a hazaiak csatára nem hibázott, megszerezte 12. bajnoki találatát (3-0)

Az Udinese ezzel a sikerrel a nyolcadik helyre jött fel, az Inter egyelőre negyedik maradt.