Három perc alatt fordított a Tottenham Sunderlandben

A Tottenham a szünet után fordított és 2-1-re győzött a Sunderland otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának szombati játéknapján.

Tottenham

A Tottenham a legutóbbi hét bajnoki meccsén csak egyszer tudott nyerni Sunderlandben és ezúttal sem kezdett jól. A 40. percben Larsson balról ívelt szabadrúgást középre, Fletcher közeli lövését Lloris bravúrral védte a kipattanót viszont O'Shea bevágta (1-0). A szünet után 216 másodperc alatt fordított a Tottenham. Előbb Kyle Walker jobb oldali szögletet a Cuéllar a rövid saroknál saját kapujába csúsztatta (1-1), majd Lennon megkerülős csellel tisztára játszotta magát és a jobb összekötő helyéről 12 méterről a rövidbe lőtt (1-2).

A Tottenham ezzel a sikerrel ideiglenesen feljött a harmadik helyre, a Sunderland 13.