Ligue 1

Remek gólokkal gálázott hazai pályán a PSG

A Paris Saint-Germain hazai pályán 4-0-ra nyert az Evian TG ellen, Ibrahimovic gólt szerzett és gólpasszt adott a francia labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában.

Ibrahimovic ismét betalált

Egy percig sem volt kérdés, melyik csapat nyeri a PSG-Evian TG összecsapást. Már a mérkőzés elején nagy helyzeteket hagyott ki Ibrahimovic, aztán a 28. percben már nem hibázott a svéd klasszis: Jallet adott be a jobb oldalról, Ibra pedig 6 méterről bevetődve a jobb alsó sarokba lőtt (1-0). Három perccel később Menez indítását Ibrahimovic mellel Lavezzi elé tette, aki pedig 13 méterről a kapuba lőtt (2-0).

A második félidő hajrájára is maradt még gól a hazaiakban, Pastore remek labdát adott Mottának, aki 10 méterről a kapuba pofozta a labdát (3-0). Három perccel később jött az újabb remek PSG-gól: egy gyönyörű támadás végén Menez beadását néhány lépésről Gameiro pofozta a kapuba (4-0).