Zsinórban negyedszer kapott ki a Hoffenheim

A Bundesliga tizenötödik fordulójának vasárnap délutáni meccsén a Werder Bremen 4-1 arányban győzött a Hoffenheim vendégeként.

A brémaiak az első félidőben két gólos előnyre tettek szert: előbb Prödl fejelt a hálóba egy szabadrúgást követően (0-1), majd Arnautovic vette be Casteels kapuját (0-2).

Közvetlenül a második játékrész elején Salihovic erősen lesgyanús körülmények között szépített (1-2), de Arnautovic ezt követően egymaga eldöntötte a meccset. Az osztrák csatár előbb egy 25 méteres szabadrúgást tekert a kapuba (1-3), majd közelről bombázott a hosszú felső sarokba (1-4).

A Hoffenheim így elszenvedte negyedik vereségét gyors egymásutánban. Markus Babbel pozíciója a hazaiak kispadján már a meccs előtt is inogott, sok jót nem tett a helyzetének az összecsapás.