Elhasalt az Inter Parmában

A Parma 1-0-ra verte otthon az Internazionalét az olasz labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának hétfői összecsapásán.

Inter

Az Inter két nyeretlen mérkőzéssel a háta mögött lépett fel Parmában, ahol a hazai csapat szintén nem lehetett büszke utóbbi produkcióira, zsinórban három meccsen nem tudott győzni. Az első félidőben egyik gárda sem lépett a javulás útjára, meglehetősen unalmas játékot prezentáltak.

A 63. percben Guarín és Mirante végre látványos dolgot hozott össze, előbbi 20 méterről lőtt, utóbbi vetődve a jobb sarok előtt védett. A 75. percben a semmiből gólt szerzett a Parma, Sansone balról, a saját térfeléről indult meg, senki sem lépett ki rá és senki sem állta útját, így a hazaiak játékosa köszönte a lehetőséget és 17 méterről a jobb alsóba lőtt (0-1).

Az Inter veresége azt jelenti, hogy a csapat a negyedik helyen maradt, négy pont a hátránya a listavezető Juventus mögött. A Parma a hetedik helyre jött fel.