A Kaposvár könnyedén győzte le a Siófokot

A Kaposvár hazai környezetben 3-0-ra verte a Siófokot az OTP Bank Liga 11. fordulójában.

Kiesési rangadót rendeztek Kaposváron, ahova a sereghatjtó Siófok látogatott. Az első fél órában Okuka fejesét kellett védenie Kurucznak, majd Zamostny 30 métere lövését hárította Hajdúch. A 40. percben megszerezte a vezetést a Kaposvár: Pavlovics adott be a jobbról, a hosszún érkező Kovács Olivér ballal, 8 méterről, a jobb alsó sarokba lőtt (1-0). A félidőben egygólos hazai vezetéssel fordultak a csapatok.

A 71. percben kettőre nőtt az előny: Okuka jobb oldali beadása után a labda a csereként beálló Diallóhoz került, ő egy csellel becsapta a kilépő Kurucz kapust is, majd a kapuba lőtt (2-0). Nyolc perccel később jött az újabb kaposvári gól: Katona forgatta meg védőjét, majd középre adott, ahol Diallo fejelt 13 méterről a léc alá (3-0). A Kaposvár három góllal nyert a Siófok ellen.