Orosz Kupa

Füstölt a lelátó, félbeszakadt a Torpedo-Dinamo meccs

Az 50. percben 2-1-es vendégvezetésnél félbeszakadt a Torpedo Moszkva-Dinamo Moszkva labdarúgó Orosz Kupa meccs.

Dzsudzsák Balázs kimaradt a Dinamo Moszkva kezdőcsapatából és a kispadon sem kapott helyet. Csapata a 18. percben szerezte meg a vezetést, Jansher jobb oldali beadását Rykov fejelte a hálóba (0-1). A 30. percben a játékvezető öt percre félbeszakította a meccset, mert görögtűz lángolt a pályán. Nem sokkal később Jansher ezúttal szögletből küldte középre labdát, Rykov ismét tisztán emelkedett és 11 méterről a léc alá bólintott (0-2).

Torpedo-Dinamo

Az 50. percben szépített a Torpedo, egy bal oldai ívelés után a túl oldalon érkező Bojarincev nyolc méterről a hosszú sarokba továbbított (1-2). A gólt követően ismét "kigyulladt" a lelátó, óriási füst lepte el a pályát, a játékvezető újfent félbeszakította a meccset.